نشست صمیمی مدیر عامل مجمع ملی خیرین با کانون مجریان کشور

نشست صمیمی مدیر عامل مجمع ملی خیرین با کانون مجریان کشور

در نشست صمیمی مدیر عامل مجمع ملی خیرین ازدواج جوانان با اعضای کانون مجريان کشور، طرفین خواستار همکاری مشترک در ارائه خدمات به زوجین بی بضاعت شدند.
به گزارش روابط عمومی مجمع ملی خیرین ازدواج جوانان در این نشست که پوریامین، رضائی و سلیمی از مجریان توانمند سیمای جمهوری اسلامی ایران و از اعضای اصلی کانون مجریان کشور حضور و در دفتر مجمع برگزار شد، حجت الاسلام جلالی شاهکوه ضمن خیر مقدم به اعضای کانون مجریان برنامه های این مجمع را تشریح کرد.
وی با اشاره جزئیات فعالیت مجمع در سطح ملی و استان‌ها تهیه مکان برای گذراندن ماه عسل زوجین، اهداء سبد جهیزیه ارزان قیمت برای زوجین بی بضاعت و خدمات مشاوره ای برای حین و پس از ازدواج را جزو برنامه های کوتاه مدت این مجمع در سطح ملی و ارائه کلیه خدمات پس از ازدواج را برای زوجین بی بضاعت در استان‌ها را جزو برنامه های میان‌مدت این مجمع بیان کرد.
ایشان همراهی کانون مجریان و توان رسانه ای آنان را برای تسریع نیل به اهداف مجمع اثر گذار دانست.
در ادامه خانم یامین پور ضمن قدر دانی از فعالیت‌های مجمع، همکاری خود را در این امر خطیر که از دغدغه های اصلی دلسوزان جوانان بوده و می باشد اعلام نموده و ظرفیت مجریان کشور که مورد وثوق آحاد مردم می باشند را فرصت خوبی برای کمک به امر ازدواج و فرزند آوری دانست.
در پایان همراهی مجریان در برنامه ها و همایش های مجمع، استفاده از فضای رسانه ای آنان جزو موارد مورد توافق طرفین بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button